ماشین حساب ماینینگ

سختی شبکه
قدرت هش دستگاه
پاداش هر بلاک
قیمت بیت کوین
پاداش استخر (%)
مصرف برق دستگاه (وات)
قیمت هر کیلوات

قبل از خرید هرگونه دستگاه ماینر حتما باید میزان درآمد آن را مورد بررسی قرار دهید. تا بتوانید از میزان درآمد آینده خود مطلع شوید. چنانچه قبل از خرید دستگاه ماینر در مورد درآمد آن و مصرف برق آن اطلاعی نداشته باشید به احتمال زیاد با شکست روبه رو خواهید شد و متحمل ضرر می شوید.

در مورد امکانات بالا باید چند نکته را بدانید:

قدرت هش دستگاه: این فیلد مربوط به قدرت دستگاه شما می باشد . هر دستگاه ماینری یک قدرت هش دارد که معمولا به تراهش شناخته می شود.

پاداش استخر: استخر مکانی است که در آن ماینر ها قدرت خود را روی یک دیگر می گذارند تا بتوانند سریعتر یک بلاک جدید ایجاد نمایند. استخرها معمولا یک مقدار جزئی از درآمد شما را به عنوان کارمزد دریافت می کنند. این مقدار معمولا در استخرها بین 1 تا 2 درصد می باشد.

مصرف برق دستگاه: این فیلد مربوط به میزان مصرق برق دستگاه شما بر حسب وات در ساعت می باشد. دستگاهای ماینر معمولا برق بالایی مصرف می کنند از این رو خیلی از افراد به دلیل مصرف برق دستگاه از خرید آن منصرف می شوند.

قیمت هر کیلوات: شما از هر برقی که بخواهید برای ماینینگ استفاده نمایید باید هزینه آن را نسبت به اشتراک خود پرداخت نمایید مثلا قیمت هر وات در برق خانگی با کشاورزی متفاوت است.

 

 

 

 

 

 

دکمه بازگشت به بالا